301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Temmuz 2016 - Pazartesi 15:42
 
Yeliz'in Keşiflerinde The Balm Autobalm California Makyaj Paleti
- Haberi
Yeliz'in Keşiflerinde The Balm Autobalm California Makyaj Paleti

 

Merhaba Herkese,

Bu yazı konumda pek çok ürününü severek kullandığım The Balm markasının mini makyaj paletinden bahsedeceğim. Marka biraz pahalı olsa da indirimde bulduğunuzda almanızı öneririm çünkü verdiğiniz paranın karşılığı çok iyi alıyorsunuz.

Yazımda bahsedeceğim ürün The Balm Autobalm California Makyaj Paleti. Görür görmez bu palete bayıldım diyebilirim. O sıra Gratis mağazasında indirimdeydi ve 30 TL fiyatı vardı. Çok pratik olan bu palet günün kurtarıcısı diyebilirim

İçerisinde hem aydınlatıcı hem iki renk far hem de allık bulunuyor. Kapağında aynasının bulunması da büyük fayda sağlıyor. Düşünüldüğünde bu fiyata pek çok ürünü içerisinde barındıran bir palet bence çok büyük rahatlık sağlıyor. Ayrıca o kadar hafif ve şık ki çantaya at çık ürünlerden. Bu yönüyle de beni çok cezbetti diyebilirim.

The Balm paletlerinde iki çeşit renk var, biri California diğeri ise Hawaii. Testerlarını denediğimde benim tercihim California oldu. Gerçekten çok kullanışlı olan The Balm Autobalm California Makyaj Paletinde renk pigmentleri çok kuvvetli. Allığı tam bir şeftali tonu ve allığı çok hafif sürseniz bile hemen yoğun renk veriyor. Dolayısıyla yanaklara hafif uygulamakta fayda var. Fazla sürmek abartılı duracağından ben allık fırçasıyla hafifçe uyguluyorum yine de oldukça kalıcı oluyor ve gün içerisinde tazeleme gereği de duymuyorum.

 

Bu paletin aydınlatıcısının rengine de aşık oldum. En çok allık ve aydınlatıcıyı kullandığımı söyleyebilirim. Parmağımla gözaltlarıma uyguluyorum doğal bir ışıltı gibi duruyor ve gözaltımdaki morlukları oldukça bastırırken yorgun görünümü de yok ediyor. İçerisinde hafif simler olsa da kesinlikle abartı durmuyor.

Farları da aynı şekilde kalıcı ve yoğun renk veriyor. Renkler açık ve koyu kahverengi. Açık kahverengi kaş farı olarak da kullanılabiliyor. Koyu kahverenginin içindeki altın rengi ışıltılar da çok hoş duruyor.

 

Olumsuz özellik olarak söyleyebileceğim; ürünler biraz tozutuyor ve palet açık renkli olduğu için kirleniyor. Bu durum beni çok rahatsız etmedi. 

Kısacası The Balm Autobalm California Palet benim favori makyaj malzemelerimin içerisinde yer alıyor. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Güzel yorumlarınızı ve merak ettiğiniz soruları bekliyorum.

Sevgiler 

Diğer keşifler için  Yeliz'in Keşifleri  blog sayfasını tıklayınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeliz'in, Keşiflerinde, The, Balm, Autobalm, California, Makyaj, Paleti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı